Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
Call of Duty: Modern Warfare II

Shredder potwierdzony dla Call of Duty: Modern Warfare II

Przywódca Klanu Piechoty dołącza do walki.

HQ

Współpraca i cameo między franczyzami, które pozornie nie mają ze sobą nic wspólnego, wydają się być coraz bardziej popularne, zwłaszcza jeśli chodzi o gry online (nawet jeśli są to głównie drogie skórki).

Teraz Call of Duty: Modern Warfare II i Call of Duty: Warzone 2 pokazują tego doskonały przykład, ponieważ ujawniono, że najgorszy koszmar Żółwi Ninja - Shredder - dołącza do bitwy 21 marca jako operator. Choć może to zabrzmieć dziwnie, pamiętaj, że wcześniej gościliśmy Snoop Dogga, Godzillę, Judge Dredda i Ghostface'a ze Krzyku. Może jednak jest to jeden z bardziej rozsądnych?

Czekamy na pierwszy zwiastun i więcej informacji, ale do tego czasu powiedzcie nam, co sądzicie o gościnnych postaciach w grze takiej jak Call of Duty.

Call of Duty: Modern Warfare II

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości