Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
esport
Project Astrid

Shroud tworzy grę survivalową AAA z otwartym światem

Tytuł jest rozwijany przez Splash Damage, a także widzi Sacriel w procesie tworzenia.

Twórca gry Splash Damage ogłosił, że łączy siły z Mikiem "Shroud" Grześkiem i Chrisem "Sacriel" Ballem, aby stworzyć grę survivalową z otwartym światem.

Obecnie znana jako Project Astrid mówi się nam, że gra jest "odważnym krokiem naprzód" dla dewelopera, a ten tytuł daje im "możliwość zbudowania nowego, oryginalnego świata, takiego jak Brink i Dirty Bomb. Jednak teraz mamy swobodę robienia tego na znacznie bardziej ambitną skalę." "Ten projekt jest dla mnie wszystkim. Chris i ja udoskonaliliśmy wizję tego, co będzie dalej w gatunku survivalu i wraz z Splash Damage zamierzamy ją zbudować. Chcemy stworzyć najlepszą grę survivalową w historii, a dzięki mózgowi Sacriela i zespołowi Splash Damage's wiem, że możemy to zrobić" – stwierdził Shroud.

Splash Damage poinformował, że Project Astrid jest nadal w fazie przedprodukcyjnej i że możemy spodziewać się dalszych informacji i ujawnień w najbliższej przyszłości. Ponadto deweloper potwierdził, że nadal ciężko pracuje nad rozwojem Transformers: Reactivate.

Project Astrid

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości