Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
Hearthstone: Heroes of Warcraft

Siły Hordy i Przymierza zmierzą się w najnowszym rozszerzeniu Hearthstone: Rozbici w Dolinie Alterak

Ostatnie rozszerzenie Roku Gryfa zawiera 135 nowych kart, które pozwolą graczom opowiedzieć się po jednej ze stron konfliktu w Dolinie Alterak.

HQ

Rozbici w Dolinie Alterak to najnowsze rozszerzenie gry karcianej Hearthstone, które dostępne jest już teraz. Dodatek podsumowuje Rok Gryfa epickim starciem między Hordą i Przymierzem.

Rozbici w Dolinie Alterak wprowadzają 135 nowych kart inspirowanych tytułowym polem bitwy ze świata World of Warcraft, które dla graczy z całego świata jest synonimem wojny między Hordą i Przymierzem. Gracze wybiorą stronę konfliktu i otrzymają powiązaną z nią darmową złotą legendarną kartę. Gracze Hordy otrzymają szamana Drek'Tara, zaś fani Przymierza króla gór Vandara Gromdardę. Aby zagrzać bojowników do bitwy, gracze będą otrzymywać punkty Honoru dla swej frakcji do 11 stycznia. Można je zdobyć w walce w Rankingu, na Arenie i w Starciach. Wszyscy gracze otrzymają diamentową legendarną wersję przywódcy frakcji, która zdobyła najwięcej punktów. Nagrody zostaną rozdane podczas premiery nadchodzącej miniserii.

Aby przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę, gracze mogą korzystać ze stronników, broni i zaklęć z nowym słowem kluczowym Honorowe zabójstwo. Zapewnia dodatkowy efekt przy zadaniu dokładnej liczby obrażeń potrzebnej do zabicia stronnika w danej turze. Gracze mogą także wezwać swych najemników, który walczyli dzielnie przez cały Rok Gryfa. Pojawią się oni jako potężne karty bohaterów.

Hearthstone: Heroes of Warcraft

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości