Polski
Gamereactor
wiadomości
Shaun of the Dead

Simon Pegg uważa, że reboot Shaun of the Dead byłby "cyniczny i wyzyskujący"

Aktor byłby bardziej niż szczęśliwy, gdyby po prostu pozwolił filmowi być.

HQ

Shaun of the Dead kończy w tym roku 20 lat i pomimo tego, że film ma już dwie dekady, początek trylogii Simona Pegga, Nicka Frosta i Edgara Wrighta pozostaje klasykiem, który sprawdza się zarówno jako film o zombie, jak i komedia.

Zapytany w niedawnym wywiadzie dla The Hollywood Reporter, czy chciałby zobaczyć sequel, Simon Pegg powiedział po prostu : "Mam na myśli, że Universal [Pictures] jest jego właścicielem. Jeśli zdecydują się go zrestartować, mogą to zrobić, jeśli chcą. Chociaż Edgar i ja bylibyśmy oburzeni.

Wyjaśniając, dlaczego nie chciałby zobaczyć rebootu, Pegg opowiedział o tym, jak osobisty jest ten film dla niego i Wrighta. "W tym filmie jest nas tak dużo. Cały żart o tym, że Ed i Shaun nie będą w stanie kiedykolwiek wyjść z Winchesteru, był prawdziwy. To było o mnie i Nicku, to była o naszej decyzji, by po prostu zostać w pubie w północnym Londynie.

"W tym filmie jest tak wiele naszego serca i duszy. Jeśli ktoś miałby go zrestartować, byłoby to cyniczne i oparte na wyzysku. Mam nadzieję, że ludzie zakochają się w naszym Shaunie na tyle, by oprzeć się rebootowi.

Wydaje się, że Peggowi nie podobają się pomysły remake'ów lub rebootów w pierwszej kolejności, ponieważ mówi o filmie Zacka Snydera Świt żywych trupów, który nadal był dobrym filmem w jego oczach, ale takim, który nie musiał przyjmować tytułu George'a Romero.

Shaun of the Dead

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości