Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
Hogwarts Legacy

Simon Pegg wypowiada się jako dyrektor Hogwarts Legacy

Wcieli się w postać Phineasa Nigellusa Blacka.

HQ

Po latach niecierpliwego oczekiwania na możliwość rozpoczęcia semestru szkolnego w Hogwarcie, w końcu będziemy mogli to zrobić w przyszłym miesiącu, kiedy Dziedzictwo Hogwartu Avalanche Software pojawi się na konsolach PC, PS5 i Xbox Series 10 lutego (systemy ostatniej generacji pojawią się w późniejszym terminie).

Ale przed tą datą premiery deweloper ujawnił kilka wiadomości castingowych i ogłosił, kto wcieli się w dyrektora Hogwartu w grze. Co zaskakujące, to Simon Pegg wcieli się w rolę i przedstawi nam swoją interpretację Phineasa Nigellusa Blacka (tak, z tej słynnej rodziny czarodziejów).

Mówiąc o roli, Pegg dał nam wgląd w to, jaki będzie Phineas i stwierdził, że będzie zarówno pomocą, jak i przeszkodą, a także ogólną radością dla uczniów, którzy obecnie uczęszczają do słynnej szkoły - żyjąc zgodnie z jego rolą "najmniej popularnego dyrektora, jakiego Hogwart kiedykolwiek znał".

HQ

W przeciwnym razie, w serii tweetów Avalanche ujawniło, że Sebastian Croft i Amelia Gething podłożą głos dwóm grywalnym opcjom postaci, Lesley Nicol wcieli się w profesor Matildę Weasley, Asif Ali będzie Amitem Thakkarem, Kandace Caine będzie głosem profesora Onai, Sohm Kapila to profesor Satyavati Shah, Luke Youngblood podłoży głos Everettowi Cloptonowi, a wreszcie Jason Anthony to Almost Headless Nick i The Sorting Hat.

Hogwarts Legacy

Powiązane teksty

0
Hogwarts LegacyScore

Hogwarts Legacy

RECENZJA. Przez Jonas Mäki

Prawie dwa lata później niż pierwotnie zamierzano, nadszedł czas, aby spróbować życia jako uczeń Hogwartu. Ale czy jest to ostateczny symulator Harry'ego Pottera?Wczytywanie następnej zawartości