Polski
Gamereactor
wiadomości
Counter-Strike 2

Skrzynki Counter-Strike'a zarobiły w zeszłym roku 1 miliard dolarów dla Valve

W 2023 r. zgłoszono ponad 400 milionów spraw.

HQ

Wygląda na to, że Counter-Strike: Global Offensive i Counter-Strike 2 przyciągnęły dużo pieniędzy dla Valve w ciągu ostatniego roku. Mogą być darmowe, ale skrzynki z łupami z mikrotransakcjami, znane również jako skrzynki, zdołały przyciągnąć prawie 1 miliard dolarów dla Valve.

Według CSGOCaseTracker.com, w zeszłym roku rozpakowano ponad 400 milionów skrzynek. Ponieważ gracze muszą wydać prawdziwe pieniądze, aby otworzyć każdą skrzynkę, szacuje się, że około 980 milionów dolarów przychodu brutto dla Valve dzięki tym unboxingom.

Według tego samego raportu ceny skrzynek również wzrosły o 178%. Biorąc pod uwagę, że Counter-Strike: Global Offensive cieszył się popularnością przez cały zeszły rok, a liczba graczy wzrosła wraz z premierą Counter-Strike 2, nie jest zaskakujące, że strzelanki nadal zarabiały dużo pieniędzy.

Counter-Strike 2

Powiązane teksty

0
Counter-Strike 2Score

Counter-Strike 2

RECENZJA. Przez Patrik Severin

Patrick kontynuował rozbrajanie bomb, ratowanie zakładników i kupowanie nieprzyzwoitych ilości broni w tej kontynuacji klasycznego Counter-Strike'a...Wczytywanie następnej zawartości