Polski
Gamereactor
wiadomości
The Elder Scrolls V: Skyrim

Skyrim otrzymuje więcej zawartości, ponieważ ChatGPT generuje nowe zadania

YouTuber znalazł sposób, aby popularna sztuczna inteligencja stworzyła nowe zadania dla klasycznej gry RPG Bethesdy.

HQ

Istnieją dwa główne powody, dla których The Elder Scrolls V: Skyrim jest nadal bardzo popularna do dziś; po pierwsze dlatego, że jest to absolutnie genialna gra, ale także dlatego, że jest to ostatnia główna gra z serii, mimo że została wydana w 2011 roku.

Coś, o czym prawdopodobnie niewielu z nas myślało, gdy klasyczna gra RPG została wydana, to możliwość stworzenia przez sztuczną inteligencję nieskończonej liczby zadań. Dzisiaj niewiele rzeczy technologicznych jest gorętszych niż sztuczna inteligencja, a ChatGPT jest prawdopodobnie najczęstszym, będąc w stanie pomóc Ci we wszystkim, od uzyskania najlepszych przepisów na ciasteczka z masłem orzechowym, po odrabianie lekcji i pisanie ekscytujących scenariuszy filmowych.

YouTuber Joov zdał sobie sprawę, że ten ostatni może idealnie pasować do RPG i postanowił włączyć ChatGPT do Skyrim. Początkowo prowadziło to głównie do nudnych zadań związanych z pobieraniem, ale po kilku poprawkach Joov nagle miał niekończący się strumień treści.

Możesz sprawdzić wynik poniżej. Być może jest to wskazówka przyszłości, w której twoja gra niekoniecznie ma już tę samą zawartość co twoi znajomi, z przygodami AI dostosowującymi dla ciebie. Otwiera się również na gry, w których nigdy nie zabraknie zawartości, ponieważ zawsze będą nowe zadania do rozegrania.

Czy to brzmi dobrze?

The Elder Scrolls V: Skyrim

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości