Polski
Gamereactor
wiadomości
The Elder Scrolls V: Skyrim

Skyrim sprzedał się już w ponad 60 milionach egzemplarzy

"Siedzimy tutaj, to 12 lat po Skyrim. Patrzymy na grę, która sprzedała się w ponad 60 milionach egzemplarzy".

HQ

The Elder Scrolls V: Skyrim kończy 12 lat tej jesieni, ale w przeciwieństwie do większości klasyków, ten nigdy tak naprawdę nie wyszedł z mody. Zamiast tego Skyrim do dziś osiąga dobre wyniki komercyjne (dzięki nowym wersjom, takim jak edycja Switch, The Elder Scrolls V: Skyrim - Special Edition i The Elder Scrolls V: Skyrim VR - oraz bardzo aktywnej społeczności).

Dobrym dowodem na to był weteran i reżyser Bethesdy, Todd Howard, w niedawnym wywiadzie dla IGN, w którym powiedział, że Skyrim przekroczył już 60 milionów sprzedanych gier:

"Siedzimy tutaj, to 12 lat po Skyrim. Patrzymy na grę, która sprzedała się w ponad 60 milionach egzemplarzy, a wszyscy ci ludzie w nią grają, wciąż w nią grają. Nauczyliśmy się więc, że musimy od początku budować grę, która ma tę długoterminową grę.

Bethesda potwierdziła, że pracuje nad szóstą częścią serii The Elder Scrolls, ale nie oczekuje się, że zostanie wydana przez długi czas. Zamiast tego we wrześniu otrzymujemy ich pierwszy nowy adres IP od ponad 25 lat wraz z wydaniem Starfield.

The Elder Scrolls V: Skyrim

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości