Polski
Gamereactor
wiadomości
Elden Ring

Słoik Aleksandra Elden Ring staje się tym, czego wszyscy pragnęliśmy: kubkiem

Pomoże Ci również z domowymi oszczędnościami w postaci skarbonki.

HQ

Możliwe, że w grach wideo marketing i merchandising zawsze starają się pójść o krok dalej, aby wyróżnić swój produkt. Kampania Decostructeam dla The Cosmic Wheel Sisterhood, w której promowali grę gigantyczną, raczej... Kosmiczne dildo, wciąż rozbrzmiewa w naszych umysłach.

Oczywiście jest to odosobniony przypadek i zwykle grom wideo towarzyszą inne, bardziej klasyczne przedmioty, takie jak figurki, książki artystyczne czy pocztówki. Ale w Elden Ring: Shadow of the Erdtree wiele firm chce pożegnać się z wielkim otwartym światem pamiątkowym obiektem, a ich uwaga jest zawsze ta sama, słoik-man Alexander. Widzieliśmy go już w jego pluszowej formie, a teraz widzimy go zamienionego w kubek na kawę lub herbatę (a czerwona pieczęć działa jak pokrywka, jest świetna), a także jako skarbonkę, która pomaga nam zaoszczędzić pieniądze. Oba produkty są częścią ekskluzywnej linii Movic dla japońskiej sieci detalicznej Animate, chociaż przyjmują zamówienia online.

Zamówienia zostały otwarte wczoraj tutaj i potrwają tylko do 17 lipca, więc nie myśl o tym zbyt wiele, jeśli chcesz, aby Twój Elden Ring przyjaciel dołączył do Ciebie na śniadanie.

Elden Ring

Dzięki, Famitsu.

Powiązane teksty

Elden RingScore

Elden Ring

RECENZJA. Przez Stefan Briesenick

Oczekiwanie dobiegło końca, a Fromsoftware wita zniecierpliwionych fanów w swojej pierwszej przygodzie z otwartym światem. Jak wypadła współpraca deweloperów z George'em R.R. Martinem? Sprawdźmy.Wczytywanie następnej zawartości