Polski
Gamereactor
wiadomości
Smite 2

Smite 2 na stałe otworzy swoje podwoje pod koniec sierpnia

Zamknięta alfa 24/7 rozpocznie się za kilka miesięcy.

HQ

Titan Forge Games stale pokazuje coraz więcej Smite 2, umożliwiając graczom doświadczenie gry i dzielenie się ważnymi opiniami po różnych Closed Alpha weekendach w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Ale deweloper obiecał również, że premiera 24/7 jest w drodze, co oznacza, że pomimo tego, że gra jest wciąż w fazie alfa, zawsze będzie grywalna dla tych, którzy kupili Founder's Edition.

Wiemy już, że data ta została ustalona na 27 sierpnia. Titan Forge potwierdza to w nowym filmie deweloperskim, w którym ujawnia, że na kilka miesięcy przed tą datą "wdrożenie TON zmian w oparciu o wasze opinie zajmie trochę więcej czasu". Obejmuje to ulepszenie sterowania konsolą, poprawę tempa rozgrywki Conquest, zmniejszenie spowolnienia i niezgrabności rozgrywki i nie tylko. Pełną listę planowanych zmian można zobaczyć tutaj.

Nastąpi to miesiąc później, niż oczekiwano Titan Forge, ponieważ deweloper chciał poświęcić trochę więcej czasu na odniesienie się do dalszych opinii. Jeśli chodzi o pojawienie się Closed Beta, ma to nastąpić pod koniec 2024 roku, a w pełni free-to-play Open Beta gdzieś w 2025 roku.

HQ
Smite 2

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości