Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości

Sony Handheld Project Q ogłoszony - odtwarza strumieniowe gry PS5

To nie jest nowy PS Vita, ale cieszymy się, że Sony wraca do branży przenośnej.

HQ

Kontroler z ośmiocalowym ekranem LCD, który może grać w gry w rozdzielczości do 1080p i 60 klatek na sekundę. Sony ogłosiło go pod wewnętrzną nazwą "Project Q". Będzie miał wszystkie przyciski i funkcje kontrolera DualSense, takie jak dotykowe sprzężenie zwrotne.

Musisz jednak mieć zainstalowane gry na konsoli Playstation 5, aby grać przez Wi-Fi na Q, więc nie jest to w tej chwili wyzwanie dla Steam Deck, ale raczej towarzysz konsoli. Nie powiedziano nam, czy będzie można przesyłać strumieniowo na Q poza własnym domem i połączeniem Wi-Fi.

"Uruchomimy dedykowane urządzenie, które umożliwia strumieniowe przesyłanie dowolnej gry z konsoli PS5 za pomocą Gry zdalnej przez Wi-Fi. Wewnętrznie znany jako "Project Q", ma 8-calowy ekran HD oraz wszystkie przyciski i funkcje kontrolera bezprzewodowego DualSense "- powiedział szef PlayStation Jim Ryan podczas PlayStation Showcase o Q, który ma zostać wydany w tym roku.

Sony Handheld Project Q ogłoszony - odtwarza strumieniowe gry PS5
Sony Handheld Project Q ogłoszony - odtwarza strumieniowe gry PS5


Wczytywanie następnej zawartości