Polski
Gamereactor
wiadomości
The Day Before

Specyfikacja PC The Day Before jest tutaj i jest trochę dziwna

Nie są tak wymagające, jak niektóre gry na PC w tym roku.

HQ

The Day Before, gra, której ludzie wciąż nie są pewni, czy jest prawdziwa na około miesiąc przed wydaniem wczesnego dostępu, ujawniła swoje wymagania na PC na Steamie.

W ramach przygotowań do grudniowej premiery widzieliśmy nowy zwiastun wraz z ujawnieniem ceny gry, gdy trafi ona do wczesnego dostępu. Teraz mamy specyfikacje, których będziesz potrzebować, aby uruchomić grę. Zarówno minimalne, jak i zalecane ustawienia wymagają 16 GB pamięci RAM, 55 GB przestrzeni dyskowej i preferują dysk SSD.

Aby uzyskać minimalną wydajność, potrzebujesz procesora i5-8400 lub odpowiednika AMD oraz odpowiednika GTX 1060 lub AMD jako karty graficznej. Aby uzyskać zalecane ustawienia, jako procesor potrzebny jest procesor i7-8700 lub odpowiednik AMD, a procesor graficzny powinien być odpowiednikiem GTX 1080 Ti lub AMD.

To, co wydaje mi się dziwne w tych wymaganiach, to fakt, że tak naprawdę nie są one tak intensywne. Seria Nvidia GTX 10 została wydana w 2016 roku i chociaż to świetnie, że ludzie bez najnowszych części będą mogli uruchomić grę, wydaje się dziwne, że nie ma żadnych uwag o kartach wyższej jakości lub dostępności RTX. Co więcej, ciągłe odniesienia do odpowiednika AMD wskazują na brak wiedzy na temat procesorów i kart graficznych, które AMD ma do zaoferowania. Jeśli znasz odpowiednik, to w porządku, ale zwykle ludzie lubią widzieć punkt odniesienia również po stronie AMD, a nie tylko kazać im znaleźć odpowiednik.

Co sądzisz o tych specyfikacjach i czy na Twoim komputerze można uruchomić The Day Before?

The Day Before

Powiązane teksty

0
The Day Before Score

The Day Before

RECENZJA. Przez Petter Hegevall

Długo oczekiwana gra fabularna online firmy Fntastic miałaby, według wczesnych zwiastunów, połączyć The Last of Us z The Division. Petter odkrył prawdę...Wczytywanie następnej zawartości