Polski
Gamereactor
wiadomości
Spirittea

Spirittea ukaże się w tym roku, w wersji Game Pass, PC i Nintendo Switch

Symulator, który łączy Stardew Valley z Spirited Away, potwierdza swoje wydanie w swoim najnowszym dzienniku rozwoju.

HQ

Na scenie gier niezależnych są małe projekty, które, gdy już o nich usłyszysz, nie da się ich wyrzucić z głowy. Zdarzyło się to, gdy po raz pierwszy usłyszeliśmy o Spirittea, symulatorze życia, który mieszał statykę i niektóre systemy Stardew Valley z elementami, które wydają się żywcem wyjęte z Spirited Away, wielokrotnie nagradzanego filmu Studia Ghibli.

Choć pierwszy zwiastun pokazał, że jest jeszcze sporo do zrobienia (gra nie mogła zdążyć do premiery w 2022 roku), to wydaje się, że rozwój trwa w szybkim tempie, a w rzeczywistości Cheesemaster Games niedawno ogłosiło, że gra ukaże się na początku 2023 roku i że trafi do Game Pass i Nintendo Switch, oprócz wersji PC na Steamie. Na tej stronie wydaje się również, że ma interfejs i napisy w kilku językach.

Podczas gdy czekamy na więcej szczegółów na temat tego, kiedy nadejdzie, No More Robots opublikowało nowy dziennik rozwoju, w którym możemy przyjrzeć się niektórym zmianom i implementacjom, które wprowadzili do gry. A jeśli chcesz cieszyć się Spirittea dla siebie i odkryć jej magię, na Steam dostępne jest demo .

HQ
Spirittea

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości