Polski
Gamereactor
wiadomości
Dragon Age: The Veilguard

Spodziewaj się więcej romantyzmu niż kiedykolwiek w Dragon Age: The Veilguard

Wśród twoich towarzyszy będzie dużo randek, niezależnie od tego, czy jesteś ich częścią, czy nie.

HQ

Romans staje się coraz bardziej powszechny w naszych grach fabularnych, a dziś jest rzeczą oczywistą, że nasz bohater powinien mieć możliwość swobodnego umawiania się na randki wśród postaci, które spotykamy podczas naszych epickich przygód.

Bioware było w czołówce tego rozwoju i oczywiście Dragon Age: The Veilguard nie będzie wyjątkiem. Wręcz przeciwnie, wygląda na to, że deweloper idzie dalej niż kiedykolwiek w aspekcie randkowym - ponieważ jeśli nie dogadasz się ze swoimi towarzyszami, zamiast tego zakochają się w sobie.

W wywiadzie dla Eurogamera, dyrektor kreatywny John Epler wyjaśnia:

"W grach z serii Dragon Age, BioWare romans jest kluczowym elementem. Chcieliśmy nadać każdej postaci własny smak lub własny styl romansu. Więc niektóre postacie mogą być trochę bardziej gorące, podczas gdy inne mogą być nieco bardziej niewinne. Ale dla każdego z nich możesz budować te relacje.

A co ciekawe w tej grze, jeśli nie romansujesz z postaciami, mogą one zdecydować się na znalezienie własnych romansów dla siebie, czy to w drużynie, czy w samym świecie.

Krótko mówiąc, możemy spodziewać się dużo romantyzmu w przygodzie, czy nam się to podoba, czy nie. Nie zapomnij przeczytać naszej nowej zapowiedzi gry tutaj.

Dragon Age: The Veilguard

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości