Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości

Spodziewaj się, że trzy lub cztery rzeczy będą "całkiem duże" podczas Summer Game Fest

"To trudne, ponieważ czasami masz takie gry, czasami nie, czasami myślisz, że je masz, a one odpadają lub się zmieniają."

HQ

Chociaż w tym roku nie dostaniemy E3, w rzeczywistości jesteśmy tylko 16 dni od drugiej najlepszej rzeczy; Summer Game Fest. Jest to wydarzenie stworzone i prowadzone przez Geoffa Keighleya (który również tworzy i prowadzi The Game Awards), a w tym roku wydaje się być dość pełne, ponieważ ponad 40 firm zostało potwierdzonych do udziału.

Nie oznacza to automatycznie, że otrzymamy 40 naprawdę dużych ogłoszeń - ale Keighley mówi, że jest ich również kilka, co zwykle wystarczy, aby gracze byli naprawdę zadowoleni. W wywiadzie dla Epic Games Store wyjaśnia:

Jak zawsze mówię w przypadku tych programów, jeden lub dwa mecze robią różnicę. Jako producent, jest to trudne, ponieważ czasami masz te gry, czasami nie, czasami myślisz, że je masz, a one odpadają lub się zmieniają.

Ilu więc z tych ważnych ogłoszeń, które mogą zadecydować o serialu lub go zepsuć, powinniśmy się spodziewać? Keighley mówi, że obecnie ma trzy lub cztery rzeczy, które jego zdaniem będą "dość duże dla tej publiczności".

Należy podkreślić, że wszystkie z nich nie muszą być nowymi grami, ponieważ może to być również nowy sprzęt, filmy i tak dalej - ale jest to teleturniej, więc możemy oczekiwać, że będą przynajmniej wyraźnie zorientowane na gry wideo.

Summer Game Fest rozpoczyna się 8 czerwca. Oczywiście omówimy wszystko, co dzieje się jak zwykle.

Spodziewaj się, że trzy lub cztery rzeczy będą "całkiem duże" podczas Summer Game Fest


Wczytywanie następnej zawartości