Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
FIFA 23

Spójrz na nasze porównanie FIFA 23 vs eFootball 2023

Ostatni wpis EA na licencji FIFA i oferta F2P Konami różnią się obecnie pod względem zawartości, ale która z nich ma lepszą grafikę?

HQ

Jest wiele do powiedzenia na temat bardziej oskryptowanego doświadczenia FIFA 23 i bardziej tradycyjnego, swobodnego podejścia do eFootball 2023, jeśli chodzi o czystą rozgrywkę piłkarską, ale z tym pierwszym wydanym zaledwie kilka dni temu (możesz przeczytać naszą recenzję FIFA 23 tutaj), a drugim widząc jego zawartość zaktualizowaną wraz z nowym sezonem, dziś chcieliśmy skupić się na wizualnej autentyczności najczęściej granych tytułów opartych na pięknej grze.

Inter Mediolan i FC Barcelona zmierzyły się wczoraj wieczorem na stadionie Giuseppe Meazza / San Siro, więc zagraliśmy ten sam mecz w obu tytułach PS5, abyście mogli wyciągnąć własne porównania i wnioski. Należy pamiętać, że zarówno Inter, jak i Barça oraz kluby partnerskie konami, stąd dodatkowy wizualny blask dla ich graczy i stadionów.

FIFA 23, trawa i atmosfera

Nowa trawa, niektóre z nowych animacji HyperMotion2, atmosfera stadionu i oficjalna grafika ekranu wyglądają jak część, ale niektóre inne animacje są słabe, a modele 3D i twarze dla kilku graczy jeszcze nie istnieją.

HQ

eFootball 2023, twarze i szatnie

Lautaro Martínez, Lukaku, Pedri, Sergi Roberto, Lewandowski czy Ter Stegen wydają się wyglądać lepiej i są strzały z wnętrza stadionu, ale oświetlenie i murawa PES Team wyraźnie uderzyły podczas przechodzenia na Unreal Engine.

HQ

I dlaczego niektóre składy i warunki kontuzji nie zostały jeszcze zaktualizowane lub odzwierciedlone w obu grach? Jak myślisz, który z nich wygląda i / lub gra lepiej?

Powiązane teksty

0
FIFA 23Score

FIFA 23

RECENZJA. Przez Jakob Hansen

Czy FIFA 23 to godne pożegnanie z kultową licencją, czy też powinniście po prostu poczekać na EA Sports FC?Wczytywanie następnej zawartości