Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
Evil West

Spójrz na wspólne działania Evil West

Najnowszy zwiastun zagłębia się w to, co oferuje tryb wieloosobowy.

HQ

To rok Dzikiego Zachodu. Rok 2022 zaoferował tak wiele wspaniałych gier opartych na starym amerykańskim otoczeniu, w tym Weird West, a następnie Hard West 2, ale wysiłek ten będzie kontynuowany w listopadzie, kiedy pojawi się również Evil West.

A ponieważ gra z Flying Wild Hog ma zadebiutować na PC, Xbox i PlayStation 22 listopada, deweloper podzielił się teraz spojrzeniem na niektóre z kooperacyjnych rozgrywki, które będą w ofercie, co jest tym bardziej interesujące, aby zobaczyć w akcji, zwłaszcza, że Evil West to przede wszystkim gra dla jednego gracza.

Powiedziano nam, że kooperacja będzie działać, widząc gospodarza grającego głównego bohatera, podczas gdy drugi gracz pomoże jako podobny łowca. Stąd para graczy będzie mogła śledzić i doświadczać pełnej historii i ukończyć ją taką, jaka jest, choć z trudniejszymi spotkaniami i liczbą wrogów, aby zrównoważyć dodatkowy zestaw dział, które będą strzelać w dół.

Obejrzyj tryb współpracy w akcji poniżej.

HQ
Evil West

Powiązane teksty

0
Evil WestScore

Evil West

RECENZJA. Przez Ben Lyons

Flying Wild Hog przenosi nas do wersji Dzikiego Zachodu opanowanej przez wampirycznych krwiopijców w tym tytule akcji.Wczytywanie następnej zawartości