Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
Dead Space Remake

Spójrz po raz ostatni na USG Ishimura przed uruchomieniem Dead Space Remake

Do premiery najnowszego tytułu EA Motive dzielą nas już za dwa tygodnie.

HQ

Już prawie czas, aby EA Motive oddało remake Dead Space w ręce fanów. Tytuł zadebiutuje na PC, PlayStation 5 i konsolach Xbox Series 27 stycznia, a przed tą datą pojawił się ostatni zwiastun, który daje nam kolejne spojrzenie na survival horror.

Po raz kolejny widzimy Isaaca w akcji, który przeżywa paskudne wydarzenia na statku USG Ishimura, który został pokonany przez różnego rodzaju nikczemne i śmiertelne nekromorficzne potwory.

Zanim gra pojawi się za kilka tygodni, koniecznie rzućcie okiem na naszą najnowszą zapowiedź Dead Space Remake, w której mieliśmy okazję zapoznać się z kilkoma najwcześniejszymi rozdziałami.

HQ
Dead Space Remake

Powiązane teksty

0
Dead Space RemakeScore

Dead Space Remake

RECENZJA. Przez Ben Lyons

Wróciliśmy do USG Ishimura, aby ponownie przeżyć kultową historię survival horroru, która umieściła Isaaca Clarke'a na mapie.Wczytywanie następnej zawartości