Polski
Gamereactor
wiadomości
Mortal Kombat 1

Sprawdź Peacemaker's Fatality w Mortal Kombat 1

Peacemaker pojawi się we wczesnym dostępie w przyszłym tygodniu.

HQ

W dzisiejszych czasach coraz więcej gier otrzymuje podwójne daty premiery, jeden wczesny dostęp dla osób, które kupiły droższą edycję, i jeden oficjalny. Ale jak dotąd nie jest to powszechna praktyka w DLC, chociaż są pewne wyjątki.

Jednym z nich jest Mortal Kombat 1, który oferuje Peacemakera jako nowego wojownika i Janet Cage jako Kameo 28 lutego. Ale tylko wtedy, gdy masz wczesny dostęp, w przeciwnym razie duet pojawi się 6 marca. Teraz dostaliśmy pierwszy zwiastun, który ujawnia, że Peacemaker jest prawie sobą. Oznacza to sprośny humor, dziecinne zachowanie i robienie wszystkiego dla Pokoju, nawet jeśli wiąże się to z absurdalną ilością przemocy.

Jego orzeł Eagly jest również częścią arsenału, podobnie jak jego hełm. A nawet dostajemy odpowiednie spojrzenie na jego Fatality, co naprawdę pasuje do tej postaci. Spójrz poniżej.

HQ
Mortal Kombat 1

Powiązane teksty

0
Mortal Kombat 1Score

Mortal Kombat 1

RECENZJA. Przez Jonas Mäki

Wojownicy NetherRealm powracają, aby kopać tyłek w najbardziej krwawy możliwy sposób w całkowicie zrestartowanym wszechświecie. Sprawdziliśmy, czy wykorzystuje swój potencjał...Wczytywanie następnej zawartości