Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
Dead Space Remake

Sprawdź porównanie oryginalnej i przerobionej rozgrywki w Dead Space

Zobacz, jak EA Motive kontynuuje przygodę z survival horrorem przed premierą w styczniu 2023 roku.

HQ

Następne kilka miesięcy ma w zanadrzu kilka dość ekscytujących gier survival horror, z grudniem przynoszącym Protokół Callisto, March oferującym remake Resident Evil 4 i styczniem serwującym Dead Space Remake. Mówiąc o tym ostatnim, EA Motive udostępniło teraz mnóstwo nowej rozgrywki dla tytułu, która jest również prezentowana bezpośrednio obok rozgrywki z oryginału z 2008 roku, aby ujawnić, w jaki sposób poprawiono grafikę i tak dalej.

Ośmiominutowy film daje głębokie spojrzenie na USG Ishimura i horrory, z którymi Isaac Clarke musi się zmierzyć w tej zaktualizowanej wersji. Jak widać poniżej, rozgrywka jest oferowana bardzo podobnie do oryginału, ale ulepszona grafika sprawia, że groza jest jeszcze bardziej przerażająca.

HQ

Aby dowiedzieć się więcej o tym, co myśleliśmy o Dead Space Remake, możecie znaleźć naszą najnowszą zapowiedź gry tutaj, po okazji, w której mieliśmy okazję zagrać w pierwsze trzy rozdziały tytułu. Dead Space Remake pojawi się na PC, PS5 i Xbox Series 27 stycznia 2022 roku.

Dead Space Remake

Powiązane teksty

0
Dead Space RemakeScore

Dead Space Remake

RECENZJA. Przez Ben Lyons

Wróciliśmy do USG Ishimura, aby ponownie przeżyć kultową historię survival horroru, która umieściła Isaaca Clarke'a na mapie.Wczytywanie następnej zawartości