Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
Halo Infinite

Sprawdzamy Halo Infinite - zimową aktualizację dzisiejszego GR Live

Dołącz do nas, aby zobaczyć, jak 343 Industries rozszerzyło swoją strzelankę jeszcze dzisiaj.

HQ

Zimowa aktualizacja Halo Infinite była piekielną bestią. Aktualizacja przyniosła betę Kuźni, kampanię kooperacyjną, ulepszenia w matchmakingu i sposób zdobywania doświadczenia, a wszystko to wraz z nową, krótszą 30-poziomową przepustką bojową, dodatkowymi wydarzeniami i mnóstwem innych gadżetów. Nie trzeba dodawać, że po około roku dość rozczarowujących aktualizacji i sezonów, ten ma na co zwrócić uwagę, dlatego będziemy go sprawdzać na dzisiejszym GR Live.

Począwszy od zwykłej godziny 15:00 GMT / 16:00 CET, będę gospodarzem i wskakuję z powrotem do Halo Infinite, aby zobaczyć, jak tytuł zmienił się i rozszerzył wraz z tą aktualizacją. Przyjrzę się nowej ofercie Forge, a także zajmę się akcją wieloosobową, więc koniecznie wpadnij na stronę główną GR Live , aby dołączyć do zabawy.

A przed premierą przeczytajcie więcej o zimowej aktualizacji tutaj.

Halo Infinite

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości