Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
esport
League of Legends

Sprzedaż biletów na LCS Championship Weekend opóźniona na czas nieokreślony

W związku z zagrożeniem sezonu letniego Riot powstrzymało fanów przed kupowaniem biletów na turniej kończący sezon.

HQ

Gracze zaangażowani w League of Legends Championship Series są obecnie zaangażowani w walkout, aby zmusić Riot Games do bycia bardziej przejrzystym i sprawiedliwym organem organizującym turnieje. Riot zareagował na tę decyzję, zasadniczo trzymając sezon letni LCS jako zakładnika, stwierdzając, że jeśli umowa nie zostanie osiągnięta w ciągu dwóch tygodni, anuluje Summer Season, a tym samym oznacza, że LCS straci swoje miejsca w World Championship jeszcze w tym roku.

Chociaż mamy nadzieję, że LCS nie straci swoich miejsc na Worlds w tym roku, Riot zaczął przygotowywać się do odwołania Summer Season przez wyglądające na to, że teraz wydał oświadczenie informujące fanów, że sprzedaż biletów na LCS Championship Weekend jest opóźniana na czas nieokreślony.

Każdy, kto już kupił bilety na wydarzenie, również otrzyma zwrot pieniędzy, co oznacza, że wygląda na to, że Riot ma zamiar anulować Summer Season, a tym samym wydarzenie LAN LCS Championship Weekend, co oznacza, że drużyny LCS prawdopodobnie nie będą obecne na Worlds jeszcze w tym roku.

League of Legends

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości