Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
Hogwarts Legacy

Sprzedaż Hogwarts Legacy przewyższa liczbę lat życia Elden Ring w Wielkiej Brytanii

Trudno uwierzyć, że gra jest dostępna od nieco ponad miesiąca z tym, jak duży postęp zrobiła.

HQ

Wyniki sprzedaży Hogwarts Legacy przekroczyły już dożywotni odpowiednik Elden Ring firmy FromSoftware w Wielkiej Brytanii. W ciągu pierwszych dwóch tygodni Hogwart Legacy sprzedało się w 12 milionach egzemplarzy, więc nie jest to niespodzianką.

Mimo to, wraz z pojawieniem się wersji gry na PS4 i Xbox One, a wersja na Switcha pojawi się jeszcze w tym roku, istnieje szansa, że Hogwarts Legacy może przebić wyniki sprzedaży niektórych innych wielkich hitów 2022, takich jak Call of Duty: Modern Warfare II i FIFA 23.

Pomimo kontrowersji wokół Hogwarts Legacy, wydaje się, że nie był w stanie powstrzymać przytłaczającego sukcesu gry, jak pokazują te ogromne wyniki sprzedaży.

Grałeś w Hogwarts Legacy?

Dzięki, GamesIndustry.biz.

Hogwarts Legacy

Powiązane teksty

0
Hogwarts LegacyScore

Hogwarts Legacy

RECENZJA. Przez Jonas Mäki

Prawie dwa lata później niż pierwotnie zamierzano, nadszedł czas, aby spróbować życia jako uczeń Hogwartu. Ale czy jest to ostateczny symulator Harry'ego Pottera?Wczytywanie następnej zawartości