Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
Naraka: Bladepoint

Sprzedaż Naraka: Bladepoint przekroczyła już 6 milionów

Tymczasem najnowsza postać dołącza do akcji.

HQ

24 Entertainment ogłosiło, że jego skoncentrowany na walce wręcz tytuł Naraka: Bladepoint przekroczył 6 milionów sprzedaży od czasu premiery w sierpniu tego roku. Aby uczcić ten kamień milowy, zespół rozdaje skórkę na sztylet z limitowanej edycji oraz awatar z limitowanej edycji wszystkim graczom, którzy zarejestrowali się przed 10 listopada. Dodatkowo gra otrzyma zniżkę 30% w dniach 11-17 listopada, co jest idealne dla tych, którzy jeszcze nie wskoczyli.

Dzisiaj rozpoczyna się nowy sezon Naraka: Bladepoint, a do jego składu dołącza zupełnie nowa postać. Nowy bohater ma na imię Yueshan i jest wyposażony w płonącą halabardę, która idealnie nadaje się do siekania wrogów z dużej odległości. Jest również w stanie powalić wrogów na ziemię za pomocą potężnej barki i wykorzystać ich, gdy są powaleni. Możesz przyjrzeć się Yueshanowi w akcji tutaj.

Naraka: Bladepoint

Dzięki, IGN.

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości