Polski
Gamereactor
wiadomości
Octopath Traveler II

Square Enix zapowiada Octopath Traveler II

A to już w lutym przyszłego roku.

HQ

Octopath Traveler to gra, która zapoczątkowała bardzo popularny gatunek HD-2D z nowoczesnym wyglądem J-RPG, zachowując jednocześnie klasyczny urok pikseli. Zostało to również wykorzystane w Live A Live i Triangle Strategy, a dziś dostaliśmy kolejną zapowiedź tytułu HD-2D... Octopath Traveler II.

Zostało to potwierdzone podczas dzisiejszego Nintendo Direct i wydaje się, że jest to więcej tego, co już kochaliśmy. Oznacza to urocze projekty, całą imprezę widoczną podczas biegania, przeplatające się historie, ale także nowe rzeczy, takie jak jazda konna i żeglarstwo. Tym razem przygoda rozgrywa się w Orsterra i powiedziano nam, że cykle dzień/noc będą miały istotny wpływ zarówno na rozgrywkę, jak i fabułę.

Octopath Traveler II zostanie wydany na Switcha 24 lutego. Ponieważ poprzednia gra została uruchomiona dla większej liczby formatów, powiedzielibyśmy, że szanse są całkiem dobre, że sequel również otrzyma takie samo traktowanie. Obejrzyjcie pierwszy zwiastun poniżej.

HQ
Octopath Traveler II
Octopath Traveler II
Octopath Traveler II

Powiązane teksty

0
Octopath Traveler IIScore

Octopath Traveler II

RECENZJA. Przez Conny Andersson

Ponownie zakochaliśmy się w pikselach i zostaliśmy wprowadzeni w życie ośmiu nowych postaci w tym samodzielnym sequelu.Wczytywanie następnej zawartości