Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl

S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl na drodze do wydania w 2023 roku

Pogłoski o opóźnieniu w 2024 roku na szczęście wydają się fałszywe.

HQ

Kiedy młyn plotek zaczął twierdzić, że S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl zostanie opóźniony do 2024 lub nawet 2025 roku w wyniku straszliwej wojny Rosji z Ukrainą, deweloper GSC Game World postanowił zabrać głos na oficjalnym kanale Discord gry. Pogłoski o ogromnym opóźnieniu zostały całkowicie potępione i po raz kolejny potwierdzono, że nadejdzie w 2023 roku.

Pierwotne plany zakładały, że powinien zostać wydany w kwietniu, ale kiedy Rosja rozpoczęła bezsensowną wojnę, została ona opóźniona do końca 2022 roku, co oczywiście też się nie wydarzy. Ponieważ S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl była jedną z najbardziej obiecujących gier roku, trzymajmy kciuki, aby ukazała się w przyszłym roku, choć chcemy zaznaczyć, że bezpieczeństwo twórców jest oczywiście ważniejsze niż cokolwiek innego.

S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości