Polski
Gamereactor
wiadomości

Stallone: Kiedyś ludzie byli twardsi

Aktor Rocky i Rambo opowiada o pamiątce filmowej, którą zachował z konkretnego powodu.

HQ

W zeszłym miesiącu informowaliśmy, że aktor Michael J. Fox uważa, że potrzeba więcej talentu, aby stać się sławnym aktorem i nie ukrywał, że jego zdaniem ludzie mieli więcej skóry w grze i więcej odwagi w latach 80-tych. Mówił między innymi, że "byliśmy inni. Byliśmy twardsi. Nie mieliśmy mediów społecznościowych, nie mieliśmy żadnego z tych bzdur".

Jedną z osób, która wydaje się zgadzać z Foxem, jest aktor, który stał się legendą Sylvester Stallone. W swoim najnowszym poście na Instagramie pokazuje rękawice bokserskie Reyesa, których używał na planie Rocky'ego, wyjaśniając, że nie są one dziś nawet legalne, ponieważ są po prostu zbyt niebezpieczne, a nawet śmiertelne.

Dlaczego więc je zachował? Cóż, Stallone uważa, że służą one jako przypomnienie epoki, w której ludzie nie byli tak wrażliwi, mówiąc:

"Nadal je mam, ponieważ jest to czas, kiedy ludzie byli twardsi. Przykro mi, ale byli.

Jak można się było spodziewać, doprowadziło to do gorącej debaty w sekcji komentarzy, a niektórzy twierdzą, że gwiazdor nie ma prawa wypowiadać się, ponieważ jest bogaty. Uczciwie trzeba jednak przyznać, że Stallone dorastał w biedzie i przez wiele lat żył na ulicy, i że musiał ciężko pracować, aby znaleźć się w miejscu, w którym jest dzisiaj.

Jak myślisz, czy Stallone (i Fox) mają rację, czy ludzie byli wtedy twardsi?

Stallone: Kiedyś ludzie byli twardsi


Wczytywanie następnej zawartości