Polski
Gamereactor
wiadomości
Star Wars Jedi: Survivor

Star Wars Jedi: Survivor jest już drugą co do wielkości premierą roku w Wielkiej Brytanii

Tylko Hogwarts Legacy pozostaje przed kontynuacją science-fiction.

HQ

Wiedzieliśmy, że Star Wars Jedi: Survivor będzie miał masową premierę, ale jak dokładnie poradzi sobie z hitami AAA z 2023 roku, było wielkim pytaniem. Okazuje się, że odpowiedź jest niesamowicie dobra.

Jak Gamesindustry.biz donosi, Survivor miał już drugą co do wielkości premierę gry w tym roku w Wielkiej Brytanii, a nie był jeszcze nawet od tygodnia. Jedynym tytułem, który nie udało się Survivor, był Hogwarts Legacy, który sam miał monumentalną premierę.

Jeśli chodzi o drobniejsze szczegóły wydania Survivor's, powiedziano nam, że gra jest już ósmym co do wielkości Star Wars pudełkowym wydaniem wszech czasów w Wielkiej Brytanii i że chociaż sprzedała się o 35% gorzej niż Star Wars Jedi: Fallen Order z 2019 roku, to przesunięcie to można przypisać wzrostowi sprzedaży gier cyfrowych. Ponieważ Survivor został wyceniony wyżej niż Fallen Order, zauważono, że przychody spadły tylko o 19% w stosunku do tego, co Fallen Order osiągnął.

Dla tych, którzy zastanawiają się nad dystrybucją fizycznych kopii Survivor's, co jest typowym trendem w ostatnim czasie, PS5 stanowiło większość, z 82% sprzedaży pudełkowej, a Xbox Series wypełniał tylko pozostałe 18%.

Jeśli chodzi o to, jak wyglądają wykresy sprzedaży w Wielkiej Brytanii w ciągu ostatniego tygodnia, z Survivor na górze, Dead Island 2 spada tylko na drugie miejsce, FIFA 23 na trzecim, Mario Kart 8 Deluxe na czwartym i Hogwarts Legacy na piątym.

Star Wars Jedi: Survivor

Powiązane teksty

0
Star Wars Jedi: SurvivorScore

Star Wars Jedi: Survivor

RECENZJA. Przez Ben Lyons

Respawn powraca w drugim rozdziale historii Cala Kestisa, ale czy poprawi genialną formułę Fallen Order?

0
Star Worse: Problem EA z QA, recydywista jest

Star Worse: Problem EA z QA, recydywista jest

PUBLICYSTYKA. Przez David Caballero

Fantastyczne odtworzenie Jedhy nie do końca rekompensuje wszystkie problemy z wydajnością, dopracowaniem, a nawet projektowaniem, na które Star Wars Jedi: Survivor nadal cierpi osiem miesięcy później.Wczytywanie następnej zawartości