Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
Star Wars Jedi: Survivor

Star Wars Jedi: Survivor otrzymuje sugestie Xbox Design Lab od EA

Oto dwa kontrolery oparte na najnowszej przygodzie Cala Kestisa.

HQ

Jak zapewne wiesz, Xbox Design Lab to inicjatywa Microsoftu, która pozwala tworzyć własne kontrolery, zarówno w wersji standardowej, jak i Elite. Możesz dostosować wszystko, od kolorów, wzorów, grawerunków, gumowego uchwytu i tak dalej, aby naprawdę go spersonalizować.

Często, gdy uruchamiane są główne tytuły, wydawcy tworzą kontrolery Xbox Design Lab inspirowane ich grami i właśnie to EA zrobiło z Star Wars Jedi: Survivor. Możesz sprawdzić poniższy wynik zarówno dla wersji standardowej, jak i Elite.

Nie zapomnij przeczytać naszej Star Wars Jedi: Survivor Star Wars Jedi: Survivor" target="_blank"> recenzji, w której powiemy Ci o tym wszystko, musisz to wiedzieć - i którą z dwóch opcji kontrolera wolisz?

Star Wars Jedi: Survivor

Powiązane teksty

0
Star Wars Jedi: SurvivorScore

Star Wars Jedi: Survivor

RECENZJA. Przez Ben Lyons

Respawn powraca w drugim rozdziale historii Cala Kestisa, ale czy poprawi genialną formułę Fallen Order?Wczytywanie następnej zawartości