Polski
Gamereactor
wiadomości
Star Wars Jedi: Survivor

Star Wars Jedi: Survivor pobił sprzedaż premierową Fallen Order

Podczas gdy sprzedaż fizyczna była niższa, sprzedaż cyfrowa była znacznie, znacznie wyższa.

HQ

Kiedy pojawiły się dane dotyczące sprzedaży fizycznej Star Wars Jedi: Survivor, okazało się, że gra ma mocne otwarcie, ale nie na tym samym poziomie, co Star Wars Jedi: Fallen Order. Doprowadziło to wielu do przekonania, że choć nadal odnosił sukcesy, pierwszy tytuł przewyższył sequel komercyjnie. Wydaje się, że byłoby to niepoprawne.

Christopher Dring z Gamesindustry.biz ujawnił na Twitterze trochę dodatkowych informacji związanych z uruchomieniem Survivor's, a tutaj powiedziano nam, że Survivor faktycznie sprzedał się lepiej niż Fallen Order o około 30%, a to dlatego, że sprzedaż cyfrowa była tym razem znacznie wyższa.

Tak więc, podczas gdy fizyczna sprzedaż Survivor spadła w stosunku do Fallen Order, sprzedaż cyfrowa była o wiele wyższa, że gra miała znacznie większą premierę niż jej poprzedniczka.

Jest to mniej więcej to, czego oczekiwalibyśmy w erze gier, ponieważ sprzedaż fizyczna maleje na przestrzeni lat, podczas gdy konsumenci mają tendencję do korzystania z cyfrowych kopii gier.

Star Wars Jedi: Survivor

Powiązane teksty

0
Star Wars Jedi: SurvivorScore

Star Wars Jedi: Survivor

RECENZJA. Przez Ben Lyons

Respawn powraca w drugim rozdziale historii Cala Kestisa, ale czy poprawi genialną formułę Fallen Order?

0
Star Worse: Problem EA z QA, recydywista jest

Star Worse: Problem EA z QA, recydywista jest

PUBLICYSTYKA. Przez David Caballero

Fantastyczne odtworzenie Jedhy nie do końca rekompensuje wszystkie problemy z wydajnością, dopracowaniem, a nawet projektowaniem, na które Star Wars Jedi: Survivor nadal cierpi osiem miesięcy później.Wczytywanie następnej zawartości