Polski
Gamereactor
wiadomości
Star Wars Jedi: Survivor

Star Wars Jedi: Survivor z oceną na PS4 i Xbox One

Czy gra może wkrótce trafić na konsole ostatniej generacji?

HQ

W zeszłym roku powiedziano nam, że Star Wars Jedi: Survivor pojawi się na konsolach ostatniej generacji. W erze, w której wszystko wydaje się skupiać na teraźniejszości i przyszłości, miło było zobaczyć, jak PS4 i Xbox One dostają trochę miłości.

Teraz wygląda na to, że zbliżamy się do tej premiery, ponieważ w Brazylii pojawiła się kategoria wiekowa Star Wars Jedi: Survivor dla PS4/Xbox One. Nie jest to równoznaczne z rychłym ogłoszeniem daty premiery, ale jest to dowód wskazujący na to, że gra pojawi się dość szybko.

Pozostaje pytanie, jak ta gra będzie działać na starszych maszynach. W momencie premiery Star Wars Jedi: Survivor wywołał gniew społeczności PC, ponieważ nie mógł działać poprawnie nawet na najpotężniejszych platformach. Miejmy nadzieję, że ponad rok po premierze zobaczymy kilka znaczących ulepszeń wydajności, które pozwolą nawet dziesięcioletniemu PS4 dać fanom szansę zobaczenia kolejnych kroków w podróży Cala Kestisa.

Star Wars Jedi: Survivor

Powiązane teksty

Star Wars Jedi: SurvivorScore

Star Wars Jedi: Survivor

RECENZJA. Przez Ben Lyons

Respawn powraca w drugim rozdziale historii Cala Kestisa, ale czy poprawi genialną formułę Fallen Order?

Star Worse: Problem EA z QA, recydywista jest

Star Worse: Problem EA z QA, recydywista jest

PUBLICYSTYKA. Przez David Caballero

Fantastyczne odtworzenie Jedhy nie do końca rekompensuje wszystkie problemy z wydajnością, dopracowaniem, a nawet projektowaniem, na które Star Wars Jedi: Survivor nadal cierpi osiem miesięcy później.Wczytywanie następnej zawartości