Polski
Gamereactor
wiadomości
Star Wars Jedi: Survivor

Star Wars Jedi: Survivor zdobył nagrodę Grammy

Gra otrzymała nagrodę Score Soundtrack For Interactive Media.

HQ

Teraz, gdy Grammy mają swoją własną nagrodę poświęconą grom wideo, możemy w końcu zobaczyć więcej uznania dla gier podczas ceremonii nie poświęconych wyłącznie grom. W zeszłym roku nagroda Grammy w kategorii Ścieżka dźwiękowa dla mediów interaktywnych powędrowała do Assassin's Creed: Valhalla, gdzie prezenter nagrody nie potrafił nawet wymówić nazwy gry.

W tym roku Star Wars Jedi: Survivor dostąpił tego zaszczytu, pokonując God of War: Ragnarök, Hogwarts Legacy, Stray Gods i ścieżkę dźwiękową Call of Duty: Modern Warfare II. Może wydawać się dziwne, że kilka gier z tej listy zostało wydanych pod koniec 2022 roku, ale Grammy jest po prostu dziwne.

Biorąc pod uwagę, że Star Wars Jedi: Survivor zabrał do domu zwycięstwo, miejmy nadzieję, że zmniejszy to żądło związane z tym, że nie zgarnie niczego na The Game Awards.

Star Wars Jedi: Survivor

Powiązane teksty

0
Star Wars Jedi: SurvivorScore

Star Wars Jedi: Survivor

RECENZJA. Przez Ben Lyons

Respawn powraca w drugim rozdziale historii Cala Kestisa, ale czy poprawi genialną formułę Fallen Order?

0
Star Worse: Problem EA z QA, recydywista jest

Star Worse: Problem EA z QA, recydywista jest

PUBLICYSTYKA. Przez David Caballero

Fantastyczne odtworzenie Jedhy nie do końca rekompensuje wszystkie problemy z wydajnością, dopracowaniem, a nawet projektowaniem, na które Star Wars Jedi: Survivor nadal cierpi osiem miesięcy później.Wczytywanie następnej zawartości