Polski
Gamereactor
wiadomości
Starfield

Starfield otrzymał ogromny impuls dzięki nowej aktualizacji

Gracze gromadzą się z powrotem w kosmicznej grze RPG firmy Bethesda.

HQ

W zeszłym tygodniu pojawiła się długo oczekiwana mega aktualizacja Starfield, która dodała kilka najbardziej pożądanych funkcji, takich jak lepsze mapy i możliwość grania w 60 klatkach na sekundę na Xbox.

I najwyraźniej to było właśnie to, czego potrzebowaliśmy, ponieważ teraz TrueAchievements odnotowuje duży wzrost liczby graczy. Mierząc przekrój ponad dwóch milionów aktywnych kont Xbox z całego świata (w tym tych, którzy nie mają konta na stronie), zauważyli, że liczba graczy wzrosła o 72% w ciągu ostatniego tygodnia - co doprowadziło do tego, że Starfield wspięli się o dziewięć miejsc i po raz kolejny znaleźli się w pierwszej dwudziestce.

Nie wiadomo, czy jest to tylko tymczasowe wzmocnienie, coś, co pozostanie stabilne, a nawet wzrośnie w przyszłości, ale jasne jest, że społeczność wydaje się bardzo zadowolona z aktualizacji. Jeśli wcześniej nie grałeś w Starfield lub myślałeś o powrocie - teraz jest ku temu świetna okazja.

Starfield

Powiązane teksty

StarfieldScore

Starfield

RECENZJA. Przez Jonas Mäki

W końcu nadszedł czas, aby odkryć kosmos w pierwszej od ponad 25 lat zupełnie nowej serii gier Bethesdy. Sprawdzamy, czy kosmiczna przygoda spełnia swoją obietnicę...Wczytywanie następnej zawartości