Polski
Gamereactor
esport
Counter-Strike 2

StarLadder sprawia, że rywalizacja Counter-Strike 2 jest jeszcze bardziej zajęta

Ujawniono kilka wydarzeń aż do sezonu 2027.

HQ

Jeśli myśleliście, że rywalizacja Counter-Strike 2 jest już wystarczająco zajęta, a wydarzenia są organizowane i obsługiwane przez BLAST, ESL FACEIT Group i PGL, to bylibyście w błędzie. StarLadder również wkracza do akcji i ogłosił listę wydarzeń zaplanowanych na sezony 2025 i 2026.

Potwierdzono cztery wydarzenia, Seasons 19-22 StarLadder, z dwoma wydarzeniami zaplanowanymi na sezon. W 2025 roku między 26 maja a 1 czerwca pojawi się Season 19, a następnie Season 20 między 12 a 21 września. W sezonie 2026 Season 21 maja i 11-20 września Season 22.

W każdym wydarzeniu weźmie udział 16 drużyn, a kwalifikacje odbędą się wcześniej, aby wyłonić te drużyny. Podobnie, nie jest jasne, jaka będzie pula nagród dla każdego wydarzenia, ale bez wątpienia najlepsi z całego świata i tak będą chcieli wziąć udział w kawałku tego tortu.

StarLadder nie był hostowany w przestrzeni CS od 2019 roku, kiedy to miało miejsce Season 18, co sprawia, że ten zestaw jest sześcioletnim powrotem.

Counter-Strike 2

Powiązane teksty

0
Counter-Strike 2Score

Counter-Strike 2

RECENZJA. Przez Patrik Severin

Patrick kontynuował rozbrajanie bomb, ratowanie zakładników i kupowanie nieprzyzwoitych ilości broni w tej kontynuacji klasycznego Counter-Strike'a...Wczytywanie następnej zawartości