Polski
Gamereactor
wiadomości
Dead Space Remake

Steam wprowadza 90-minutowe wersje próbne gry

Pierwszą grą, która uzyskała leczenie próbne, jest Dead Space Remake.

HQ

Steam często szuka nowych sposobów na zainteresowanie konsumentów swoją platformą, a teraz wziął stronę z innych platform, ponieważ zaczął wprowadzać wersje próbne gier do swojej usługi.

W przeciwieństwie do wersji demonstracyjnych gier, które pokazują określoną część gry i są zawarte tylko w niektórych tytułach, wersja próbna gry daje komuś dostęp do pełnej wersji gry, ale tylko przez krótki czas. W przypadku Steam jego wersje próbne gry są dostępne tylko przez 90 minut.

Pierwszą grą, którą możesz teraz wypróbować, jest Dead Space Remake. Jako jedna z najlepszych gier grozy tego roku do tej pory i bardzo dobry remake według większości kont, może warto spróbować za darmo na Steamie, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś.

Czy uważasz, że wersje próbne gier są dobrą rzeczą dla Steam? Prawdopodobnie wkrótce zobaczymy kolejną ważną wersję, która zostanie wypróbowana.

Dead Space Remake

Powiązane teksty

0
Dead Space RemakeScore

Dead Space Remake

RECENZJA. Przez Ben Lyons

Wróciliśmy do USG Ishimura, aby ponownie przeżyć kultową historię survival horroru, która umieściła Isaaca Clarke'a na mapie.Wczytywanie następnej zawartości