Polski
Gamereactor
wiadomości
The Flash

Stephen King: "Kochałem" The Flash

Król horroru nie ma nic poza pochwałami dla nadchodzącego filmu DC The Flash.

HQ

Nadchodzący film DC The Flash ma co najmniej chwiejną historię, z wieloma opóźnieniami, turbulencjami wokół głównego aktora Ezry Millera i poważnymi zmianami. A odkąd James Gunn przejął stery DC, zdecydowano również, że to, wraz z Aquamanem i Zaginionym Królestwem, będzie filmem, który resetuje ciągłość nowego DC Universe (prowadzącego do pierwszego filmu, Superman: Legacy).

Gra toczy się o dużą stawkę, ale na szczęście wygląda na to, że The Flash faktycznie to zrobi. Hype był wysoki dzięki powrotowi zarówno Michaela Keatona, jak i Bena Afflecka jako Batmana (i krążą plotki o bardziej zaskakujących występach gościnnych), a zapowiedzi zostały powszechnie docenione.

Teraz więcej pochwał pochodzi z nieoczekiwanego źródła... To mistrz horroru Stephen King, który widział film wcześniej i mówi, że nie lubi superbohaterów. Niemniej jednak opisuje The Flash jako "wyjątkowy" i wyjaśnia, że jest "szczery, zabawny i rzucający się w oczy". Jego podsumowanie brzmi zatem: "Bardzo mi się podobało".

Kiedy jeden z fanów zapytał szefa DC Gunna, czy to prawda, że King miał przewagę na początku The Flash, odpowiedź brzmiała: "Do diabła tak, to jest". Zasadniczo nadszedł czas, aby podkręcić silnik hype.

The Flash

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości