Polski
Gamereactor
wiadomości
Still Wakes the Deep

Still Wakes the Deep wygląda tak przerażająco jak zawsze w nowym zwiastunie

Wygląda na to, że jest to jedna z najbardziej przerażających gier od bardzo dawna.

HQ

Niewiele jest miejsc na ziemi, w których jesteś tak samotny i narażony na działanie promieni słonecznych, jak na platformie wiertniczej. Dziś na szczęście w razie potrzeby możesz skontaktować się z pomocą za pomocą smartfona, ale w latach 70. nie było to takie proste. Właśnie dlatego platforma wiertnicza w latach 70. jest podstawą nadchodzącego horroru The Chinese Room i Secret Mode Still Wakes the Deep.

Premiera odbędzie się za osiem dni, a ponieważ pozostało tak mało czasu, otrzymaliśmy zwiastun premierowy, który pokazuje, jak źle może się stać, gdy wszystko pójdzie nie tak - z odrobiną nadprzyrodzoności wrzuconą do miksu. Brzmi ekscytująco? My też tak uważamy, a na dodatek jest zarówno stylowy, jak i imponujący technicznie.

Obejrzyj nowy film poniżej. 18 czerwca gra ukaże się na PC, PlayStation 5 i Xbox Series S/X i jest dostępna w Game Pass od pierwszego dnia.

HQ
Still Wakes the DeepStill Wakes the Deep
Still Wakes the DeepStill Wakes the Deep

Powiązane teksty

Still Wakes the Deep Score

Still Wakes the Deep

RECENZJA. Przez Ketil Skotte

Dzięki doskonałej scenerii, groteskowym potworom i emocjonalnej fabule, tytuł horroru The Chinese Room jest niezbędny dla wszystkich fanów horroru.Wczytywanie następnej zawartości