Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
Stranger of Paradise: Final Fantasy Origin

Stranger of Paradise: Final Fantasy Origin z potwierdzoną datą premiery

Wkrótce pojawi się również nowe demo zawierające dwa poziomy gry.

HQ

Głównie z powodu kilku opóźnień, wczesne miesiące 2022 roku wyglądają absolutnie szalenie pod względem wydań gier. Rok ma rozpocząć się z hukiem, a tytuły takie jak Saints Row, Horizon Forbidden West i Elden Ring ujrzą światło dzienne praktycznie w jednym momencie. Kolejny tytuł, który zostanie dodany do tej listy, to Stranger of Paradise: Final Fantasy Origin, ponieważ Square Enix właśnie potwierdziło, że gra ukaże się 18 marca 2022 roku.

Wraz z potwierdzoną datą premiery otrzymaliśmy również zupełnie nowy zwiastun gry oraz zapowiedź, że w najbliższej przyszłości ukaże się nowe demo. Wraz z obszarem Choas Shrine z poprzedniego demo, ta wersja ma zawierać zupełnie nowy obszar położony w soczystych zielonych lasach.

Stranger of Paradise: Final Fantasy Origin

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości