Polski
Gamereactor
wiadomości
Street Fighter 6

Street Fighter plan filmowy na 20 marca 2026 r.

Film niedawno stracił reżyserów, ale Sony i Legendary są gotowe, aby kontynuować show.

HQ

Nowy aktorski film Street Fighter trafi na nasze ekrany 20 marca 2026 roku. Ponad 30 lat po wydaniu oryginalnej, nieco kultowej filmowej adaptacji fenomenu bijatyki, widzimy świeże spojrzenie na historię Street Fightera.

Jak podaje Deadline, szczegóły fabuły są trzymane w tajemnicy, ale po ustaleniu daty premiery możemy spodziewać się więcej w najbliższej przyszłości. Wiadomość ta pojawiła się wkrótce po tym, jak reżyserzy filmu Danny i Michael Philippou opuścili projekt. Bracia bliźniacy byli najbardziej znani ze swojego przełomowego horroru Porozmawiaj ze mną.

Prawdopodobnie wkrótce usłyszymy ogłoszenie nowych reżyserów, ale fani byli podekscytowani, aby zobaczyć, co bracia przygotowali. Wkrótce czeka nas również nowy film Mortal Kombat, więc miejmy nadzieję, że fani bijatyk będą dobrze jeść, jeśli chodzi o adaptacje filmowe.

Street Fighter 6

Powiązane teksty

Street Fighter 6Score

Street Fighter 6

RECENZJA. Przez Jonas Mäki

Wojownicy Capcomu powracają, po raz kolejny gotowi uderzyć ludzi w twarz. Tym razem czeka na nas zarówno zaktualizowany system gry, jak i ogromna historia dla jednego gracza, a my sprawdziliśmy, czy się sprawdzi.Wczytywanie następnej zawartości