LIVE
HQ
logo hd live | Balatro
See in hd icon

Chat

X
   😁 😂 😃 😄 😅 😆 😇 😈 😉 😊 😋 😌 😍 😏 😐 😑 😒 😓 😔 😕 😖 😗 😘 😙 😚 😛 😜 😝 😞 😟 😠 😡 😢 😣 😤 😥 😦 😧 😨 😩 😪 😫 😬 😭 😮 😯 😰 😱 😲 😳 😴 😵 😶 😷 😸 😹 😺 😻 😼 😽 😾 😿 🙀 🙁 🙂 🙃 🙄
   Polski
   Gamereactor
   wiadomości
   Hyenas

   Strzelanina science-fiction zajmuje centralne miejsce w zwiastunie rozgrywki Hyenas

   Nadchodzi zamknięta beta, w której fani będą mogli sami wypróbować grę.

   HQ

   Sega i Creative Assembly nie podzieliły się zbyt dużą ilością informacji na temat Hyenas od czasu ogłoszenia tego. W związku z tym wciąż nie wiemy, kiedy gra zostanie uruchomiona, ale wiemy, że fani będą mogli wziąć udział w nadchodzącej zamkniętej becie, aby uzyskać nowe spojrzenie na strzelankę.

   Jak ogłoszono wraz z nowym zwiastunem rozgrywki, który stawia systemy strzelania science-fiction w grze w centrum uwagi, w tym rozgrywkę zero-G i różne unikalne umiejętności, które będzie posiadała każda postać, powiedziano nam, że od końca sierpnia niektórzy będą mogli wskoczyć do zamkniętej bety.

   Beta potrwa od 31 sierpnia do 11 września, a użytkownicy mogą zarejestrować się, aby wziąć udział w tej becie za pośrednictwem Steam Playtest.

   W przeciwnym razie każdy, kto wybiera się do Niemiec na Gamescom w przyszłym tygodniu, będzie mógł sprawdzić Hyenas na własne oczy, ponieważ będzie można w niego grać na ogromnym stoisku Segi w hali 8.

   Obejrzyjcie nowy zwiastun rozgrywki poniżej, a także oficjalną grafikę klucza do gry.

   HQ
   Hyenas

   Powiązane teksty   Wczytywanie następnej zawartości