Polski
Gamereactor
wiadomości
Super Mario Bros. Wonder

Super Mario Bros. Wonder zajmuje pierwsze miejsce na brytyjskich listach przebojów

Strącając Marvel's Spider-Man 2 z tronu.

HQ

Najnowszy tytuł Insomniac, Marvel's Spider-Man 2, zdołał utrzymać tron najlepiej sprzedającego się tytułu w Wielkiej Brytanii tylko przez tydzień, ponieważ Gamesindustry.biz poinformował teraz, że Super Mario Bros. Wonder popełnił królobójstwo i uzurpował sobie tron dla siebie w zeszłym tygodniu.

Podczas gdy Wonder odnotował 55% spadek sprzedaży w tym tygodniu, sequel Spider-Mana odnotował 69% spadek sprzedaży, co oznacza, że Wonder jest obecnie najlepiej sprzedającym się tytułem pudełkowym w Wielkiej Brytanii. Należy również powiedzieć, że para jest dwiema największymi fizycznymi grami całego roku w kraju, przy czym Marvel's Spider-Man 2 jest czwartą co do wielkości premierą pudełkową roku, podczas gdy Super Mario Bros. Wonder zajął piąte miejsce.

Jeśli chodzi o resztę list przebojów, EA Sports FC 24 zajęło trzecie miejsce, Metal Gear Solid: Master Collection Vol. 1 zadebiutowało jako czwarta największa gra pudełkowa tygodnia, a Assassin's Creed Mirage uplasowało się na piątym. Mario Kart 8 Deluxe zajął szóste miejsce, EA Sports UFC 5 zadebiutowało jako siódma największa gra pudełkowa tygodnia, Hogwarts Legacy utrzymało ósme, Nintendo Switch Sports awansowało na dziewiąte, a Minecraft spadło na 10.

Jeśli chodzi o inne gry, Sonic Superstars spadł z czwartego na 15 miejsce, The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom (pomimo 9% wzrostu sprzedaży) spadł na 17 miejsce, a Dead Island 2, dzięki nowemu rozszerzeniu, ponownie wszedł na listy przebojów z ogromnym wzrostem sprzedaży o 309% w zeszłym tygodniu.

Super Mario Bros. Wonder

Powiązane teksty

0
Super Mario Bros. WonderScore

Super Mario Bros. Wonder

RECENZJA. Przez Ben Lyons

Mario i jego przyjaciele powracają w świeżej i ekscytującej platformówce 2D, która zabiera załogę do bujnego, tętniącego życiem i fantastycznego Królestwa Kwiatów.Wczytywanie następnej zawartości