Polski
Gamereactor
wiadomości
Super Monkey Ball Banana Rumble

Super Monkey Ball Banana Rumble, aby dodać rozszerzenie z postaciami z Sonic the Hedgehog

Sonic, Tails, Knuckles, Knuckles, Amy i dwie jeszcze nieogłoszone postacie pojawią się w nadchodzących miesiącach, po premierze na Switchu 25 czerwca.

HQ

Sega ogłosiła, że wyda DLC do Super Monkey Ball Banana Rumble (SMBBR). Na ten moment wiadomo, że będzie to motyw "Sonic the Hedgehog". W rzeczywistości potwierdzili cztery nowe postacie z serii: Sonica, Tailsa, Knucklesa i Amy. Ogłosili również oficjalnie, że będą jeszcze co najmniej dwie postacie, które nie zostały jeszcze ujawnione.

Niebieskiego jeża i jego przyjaciół będzie można kupić na różne sposoby, kupując każdego z osobna lub kupując Sega Pass za 24,99 euro. Zostanie również dodanych 15 kolejnych elementów personalizacji inspirowanych serią. Postacie te mogą być używane zarówno w trybie przygodowym, jak i bitewnym, a każda z nich ma swoje unikalne statystyki i umiejętności.

Póki co wiemy, że SMBBR ukaże się wyłącznie na Nintendo Switch i jeśli okaże się sukcesem, nie jest wykluczone, że Shiver Entretainment, obecnie należące do japońskiego giganta, poświęci mu port na swojego następcę. 25 czerwca w końcu pojawi się na naszych konsolach w cenie 49,99 euro, choć dla najwierniejszych zostanie wydana edycja specjalna, która będzie zawierać całą zawartość Sega Pass, która ukaże się w najbliższych miesiącach, za 69,99 euro.

Super Monkey Ball Banana Rumble

Dziękuję VGC.

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości