Polski
Gamereactor
wiadomości
Supergirl: Woman of Tomorrow

Supergirl: Woman of Tomorrow premiera latem 2026

Kara Zor-El doczeka się własnego filmu na podstawie bardzo popularnego komiksu.

HQ

W przyszłym roku w końcu odbędzie się premiera Supermana Jamesa Gunna, który jest uważany za prawdziwy początek nowego uniwersum DC Gunna i Petera Safrana, choć technicznie rzecz biorąc, już teraz potajemnie rozpoczyna ten rok z mniejszymi projektami. Jedną z postaci, które Superman ma spotkać w filmie, jest Supergirl, potwierdzono, że zagra ją Milly Alcock (Ród smoka) i od dawna wiemy, że ona również dostanie swój własny film.

Teraz potwierdzono, że film Supergirl: Woman of Tomorrow, oparty na adaptacji komiksu z 2022 roku o tym samym tytule, wejdzie do kin 26 czerwca 2026 roku. Reżyserią odpowiada Craig Gillespie ("Ja, Tonya i Cruella"), ale szczegółów jest niewiele. Jednak streszczenie wydawcy komiksu brzmi:

"Kara Zor-El przez lata przeżyła kilka epickich przygód, ale teraz odkrywa, że jej życie nie ma sensu ani celu. Oto ona, młoda kobieta, która widziała, jak jej planeta została zniszczona i została wysłana na Ziemię, aby chronić małego kuzyna, który ostatecznie jej nie potrzebował. Po co to wszystko? Gdziekolwiek się pojawi, ludzie widzą ją tylko przez pryzmat sławy Supermana.

Kiedy Supergirl myśli, że ma dość, wszystko się zmienia. Obca dziewczyna szuka jej do okrutnej misji. Jej świat został zniszczony, a złoczyńcy wciąż tam są. Chce się zemścić, a jeśli Supergirl jej nie pomoże, zrobi to sama, bez względu na koszty. Teraz Kryptonianin, pies i wściekłe, załamane dziecko wyruszają w kosmos w podróż, która wstrząśnie nimi do głębi.

Może jest na co czekać?

Supergirl: Woman of Tomorrow

Dzięki, ostateczny termin.

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości