Polski
Gamereactor
wiadomości
Superman

Superman sceny do nadchodzącego filmu nagrane w Norwegii

James Gunn uważa, że Svalbard to idealne miejsce na Fortecę Samotności.

HQ

Zaledwie tydzień temu informowaliśmy, że James Gunn i jego ekipa rozpoczęli zdjęcia do nadchodzącego filmu Superman, znanego wcześniej jako Superman: Legacy. Teraz, kilka dni później, ekipa przeniosła się do Norwegii, gdzie nagrano sceny Superman zwiedzania Fortecy Samotności.

W wywiadzie dla Svalbardposten (przetłumaczonym przez Gamereactor), szef DC i reżyser James Gunn wyjaśnia, dlaczego wybrano ten odległy norweski archipelag:

"Nakręciliśmy pierwsze sceny, w których Superman ucieka do lodowej fortecy. Chcieliśmy miejsca, które byłoby piękne i sprawiało, że czuliśmy się jak w środku Arktyki, więc przyjrzeliśmy się kilku lokalizacjom na całym świecie. Ale było wiele rzeczy, które sprzedawały nam Svalbard w porównaniu z innymi lokalizacjami. Po pierwsze, naturalne piękno. Ale także fakt, że znajdziesz tu zróżnicowany krajobraz, którego nie znajdziesz nigdzie indziej. Natura daje szczególne uczucie."

Sądząc po dwóch zdjęciach z zestawu Superman, który został udostępniony na X (który pokazuje trzech wielkich fanów), prawdopodobnie możemy spodziewać się scen w jakiejś śnieżycy w filmie, którego premiera odbędzie się w lipcu przyszłego roku.

Superman

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości