Polski
Gamereactor
wiadomości
Destiny 2: The Witch Queen

Światowa premiera dodatku Destiny 2: Królowa-Wiedźma

Najnowszy dodatek do Destiny 2 oraz Sezon Odrodzonych, w którym Strażnicy wyruszą, by odzyskać Światło.

HQ

Wczoraj swoją premierę miał najnowszy dodatek do gry Destiny 2 zatytułowany Królowa-Wiedźma. Rozszerzenie jest pierwszą częścią finałowej trylogii pt. „Saga o Świetle Ciemności". Strażnicy odkryją w nim nowe potężne zdolności i zmierzą się z niezwykłym wyzwaniem, chroniąc Układ Słoneczny przed wrogami ludzkości. Oprócz premiery dodatku rozpoczyna się także nowy sezon w grze - Sezon Odrodzonych.

HQ

Zarówno dodatek Królowa-Wiedźma, jak i Sezon Odrodzonych będą śledzić losy Strażników, którzy staną do walki o odzyskanie Światła z rąk bogini Roju Savathûn. Po ponad roku odkrywania oszustw Królowej-Wiedźmy Strażnicy podejmą bezpośrednią walkę z Savathûn, badając świat tronowy, tajemniczą siedzibę jej mocy oraz wiele nowych miejsc w Destiny 2. Będą tam na nich czekać niezliczone wyzwania, m.in. pojawienie się Świetlistego szczepu - wrogich członków Roju, którzy teraz władają tymi samymi mocami, z których od wieków korzystają Strażnicy. W Sezonie Odrodzonych gracze wykorzystają technologię tłumiącą Światło, przyznaną im w ramach skomplikowanego sojuszu z cesarzową Kombinatu Caiatl, aby przeciwstawić się rosnącej armii nasyconego Światłem Roju Królowej-Wiedźmy.

Tuż po ukazaniu się dodatku Destiny 2 Królowa-Wiedźma Bungie zaprezentuje swój najnowszy najazd - wymagające wyzwanie dla sześciu utalentowanych Strażników, którzy nie tylko chcą popisać się swoimi umiejętnościami, ale także zdolnością do pracy w zespole, szybkim podejmowaniem decyzji i radzeniem sobie z pozornie niemożliwymi wyzwaniami.

Najazd Przysięga Ucznia rozpocznie się 5 marca o godz. 19:00 CET dla wszystkich posiadaczy dodatku Królowa-Wiedźma. Wraz ze startem najazdu ruszy także oficjalny wyścig, w którym drużyny ogniowe rywalizować będą ze sobą o to, która z nich ukończy go jako pierwsza na świecie. Zwycięska drużyna wygra jedyne w swoim rodzaju pasy tytułowe dla każdego ze swoich członów oraz przyznany jej zostanie przynoszący chwałę tytuł „Pierwszych na Świecie". Oficjalne ogłoszenie zwycięskiej drużyny „Pierwszych na Świecie" odbędzie się kilka dni po premierze najazdu.

Destiny 2: The Witch Queen

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości