Polski
Gamereactor
wiadomości

Sylvester Stallone twierdzi, że Ryan Gosling powinien być następnym Rambo

Zauważa jednak, że Gosling może być "zbyt przystojny" do tej roli.

HQ

Podczas gdy każda seria filmowa pod słońcem wydaje się mieć nowoczesny reboot lub remake, tym, który do tej pory przetrwał ten trend, jest Rambo, ponieważ w serialu występował tylko Sylvester Stallone jako słynny wojownik. Ale teraz, gdy Sly ma się dobrze i bez wątpienia już dawno przekroczył punkt, w którym zapisuje się na nową wycieczkę Rambo, wielu zastanawiało się, co będzie dalej z serią.

Przemawiając w programie The Tonight Show Starring Jimmy Fallon, Sly został zapytany o to, kogo chciałby zobaczyć w roli następnego Rambo, i udzielił odpowiedzi, która prawdopodobnie zaskoczy wielu. Powiedział, że chciałby przekazać tę rolę Ryanowi Goslingowi, gdyby miał wybór, kogo wybrać na następcę. Dzieje się tak, ponieważ Rambo i Sly dość często pojawiają się w filmie Barbie jako inspiracja dla Kenów, którzy przejmują władzę nad światem.

Sly dodał: "Powiem ci dlaczego. Poznałem go na kolacji i oczywiście... Jesteśmy przeciwieństwami. On jest przystojny, ja nie. Tak to działa. Nie, poważnie. Wyobrażasz mnie sobie jako Kena? To w ogóle nie działa.

"Byłem zafascynowany Rambo i chodziłem do szkoły przebrany za Rambo, ludzie mnie przeganiali, ale wciąż nie przestawałem. A ja, no wiesz, wakacje jako Rambo. Powtarzał tylko, że ma wiele powiązań z Rambo. Pomyślałam, że to ciekawe. Jeśli kiedykolwiek przekażę pałeczkę, przekażę ją jemu."

Czy uważasz, że Gosling pasowałby do roli Rambo, czy też postać powinna być grana przez innego aktora? Jeśli tak, to kto?

Sylvester Stallone twierdzi, że Ryan Gosling powinien być następnym Rambo

Dzięki, The Wrap.Wczytywanie następnej zawartości