Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
FIFA 23

Szczegóły EA Aktualizacja Mistrzostw Świata FIFA 23

Pojawi się w przyszłym tygodniu jako bezpłatna aktualizacja, wprowadzając tryby gry, turnieje i wiele więcej.

HQ

Puchar Świata rozpoczyna się za kilka tygodni. Ten ogromny globalny turniej, który odbędzie się w Katarze, w ostatnich miesiącach roku, będzie obchodzony w najnowszej grze piłkarskiej EA Sports, FIFA 23. Przed debiutem Mistrzostw Świata EA podzieliło się szczegółami na temat tego, kiedy pojawi się aktualizacja Mistrzostw Świata i co ona zawiera.

HQ

Tym razem gracze mogą spodziewać się darmowej aktualizacji, która pojawi się w przyszłym tygodniu 9 listopada i potrwa aż do końca grudnia. Obiecano nam kolekcję nowej zawartości, w tym tryb turnieju online, w którym gracze mogą wcielić się w jedną z 32 rywalizujących nacji, aby uzyskać zastrzyk chwały.

Aby dodać do tego, odbędzie się FIFA World Cup: Live Experience, który pozwoli graczom śledzić prawdziwą akcję, a następnie wskoczyć, gdy uznają to za stosowne, aby sami napisać historię, zmieniając wynik poprzedniej gry.

W przeciwnym razie obiecuje nam się tryb Your FIFA World Cup, który wydaje się być podobny do trybu na żywo, z tą różnicą, że teraz możesz przejąć kontrolę nad drużyną, aby rozegrać resztę turnieju jako oni.

Od 11 listopada do 23 grudnia dostępny będzie również wybór świątecznych ofert Ultimate Team, które obejmują przedmioty na żywo z progresją, a także stroje drużynowe, stroje stadionowe, elementy wizualne, piłki meczowe, dedykowane komentarze i wiele innych.

Możecie pomyśleć, że to już wystarczy, ale w dniach 11-23 listopada odbędzie się również wydarzenie World Cup Path to Glory, podczas którego gracze Ultimate Team będą mogli wypatrywać niestandardowych bohaterów Pucharu Świata, aby dodać ich do swojej kolekcji. A ponieważ Mistrzostwa Świata dobiegają końca, EA nagrodzi członków drużyny turnieju przedmiotami w postaci trwale wzmocnionych przedmiotów.

Chociaż prawdopodobnie będą się różnić, obiecuje się podobny poziom wsparcia dla Mistrzostw Świata Kobiet, które odbędą się latem 2023 roku.

FIFA 23

Powiązane teksty

0
FIFA 23Score

FIFA 23

RECENZJA. Przez Jakob Hansen

Czy FIFA 23 to godne pożegnanie z kultową licencją, czy też powinniście po prostu poczekać na EA Sports FC?Wczytywanie następnej zawartości