Polski
Gamereactor
esport
Apex Legends

Szczegóły i harmonogram Respawn ALGS Year 3 Split 1

Jesteśmy również informowani o talentach transmisyjnych i grupach.

HQ

Wraz z trzecim rokiem Apex Legends Global Series, deweloper Respawn Entertainment podzielił się mnóstwem dodatkowych informacji związanych ze sceną rywalizacji.

W poście na blogu powiedziano nam, że w Splicie 1 zobaczymy 150 najlepszych drużyn z całego świata rywalizujących w jednym z pięciu regionów, z których każdy będzie używał formatu potrójnej rundy i podzieli się łączną pulą nagród w wysokości 500 000 USD. Drużyny będą również walczyć o miejsce w play-offach Winter Split 1, które będą mogły pochwalić się pulą nagród w wysokości 1 miliona dolarów.

Jeśli chodzi o grupy dla każdego regionu, możesz zobaczyć grupy Europy poniżej i wszystkie pozostałe regiony można znaleźć w poście na blogu tutaj.

Apex Legends

Jeśli chodzi o harmonogram i dni gry, przed końcem roku odbędzie się dziesięć indywidualnych dni gry, z których pierwszy to 6 listopada, a ostatni to 18 grudnia.

W przeciwnym razie ujawniono talent do transmisji turnieju, a załoga składała się z Raynday, VikkiKitty, Onset, Gaskin, Falloutt i Spidertiff.

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości