Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości

Szef Take-Two mówi, że "prawdopodobnie dostaniemy" aktualizacje konsoli średniej generacji

Strauss Zelnick uważa, że otrzymamy coś podobnego do PlayStation 4 Pro i Xbox One X.

HQ

Dyrektor generalny Take-Two, Strauss Zelnick, miał wiele do odkrycia podczas telekonferencji poświęconej wynikom finansowym Q4, w tym pewne wyraźne wskazówki, że Grand Theft Auto VI może zostać wydany w przyszłym roku podatkowym (od 1 kwietnia 2024 r. do 31 marca 2025 r.).

Ale to nie był jedyny interesujący szczegół, którym Zelnick musiał się podzielić, ponieważ GamesIndustry.biz skorzystał z okazji, aby zapytać go, czy otrzymamy aktualizacje konsoli średniej generacji, takie jak PlayStation 4 Pro i Xbox One X, na co odpowiedział: "Prawdopodobnie tak", jednocześnie dodając, że "nie wpłynęły one zbytnio na biznes" .

Zarówno PlayStation 4 Pro, jak i Xbox One X zostały ogłoszone mniej więcej w tym czasie podczas ostatniej generacji, a jeśli Zelnick ma rację - co prawdopodobnie ma rację, ponieważ zarówno Microsoft, jak i Sony zdecydowanie chcą, aby Take-Two zoptymalizowało swoje gry pod kątem lepszego sprzętu, jeśli takie istnieją - możemy usłyszeć więcej na ten temat podczas prezentacji Sony w przyszłym tygodniu lub prezentacji Microsoftu 11 czerwca.

Szef Take-Two mówi, że "prawdopodobnie dostaniemy" aktualizacje konsoli średniej generacji


Wczytywanie następnej zawartości