Polski
Gamereactor
wiadomości
Cobra Kai

Szósty sezon Cobra Kai zostanie podzielony na trzy części

Pierwsza w lipcu, a ostatnia w 2025 roku.

HQ

Cobra Kai nigdy nie umrze, chociaż dobiegnie końca, i to stosunkowo szybko. Niezwykle popularna seria spin-offów Netflixa Karate Kid zakończy się szóstym i ostatnim sezonem, a ponieważ zbliża się to już wkrótce, streamer potwierdził, w jaki sposób zadebiutuje.

Szósta odsłona zostanie podzielona na trzy części. Każda z trzech części będzie zawierała jedną trzecią z 15 wszystkich odcinków składających się na sezon 6, przy czym pierwsza część pojawi się 18 lipca, druga 24 listopada, a trzecia w nieokreślonym terminie w 2025 roku.

Jeśli chodzi o to, o czym jest ten sezon, oficjalne streszczenie dodaje: "Zaczynając od Cobra Kai wyeliminowanych z Doliny, nasi sensei i uczniowie muszą zdecydować, czy i jak będą rywalizować w Sekai Taikai – mistrzostwach świata w karate".

Chociaż nie ma jeszcze pełnego zwiastuna sezonu 6, mamy dla niego mniejsze spojrzenie w postaci zwiastuna z datą premiery, który można znaleźć poniżej.

HQ
Cobra Kai

Powiązane teksty

Cobra Kai: Sezon 6 - część 1

Cobra Kai: Sezon 6 - część 1

RECENZJA SERIALU. Przez Ben Lyons

Ostatni sezon rozpoczyna się z bardziej zakorzenionym podejściem, które służy jako przygotowanie dla nadchodzących drugiej i trzeciej części.Wczytywanie następnej zawartości